Yasal Uyarılar

Son Güncelleme Tarihi: [1 Ocak 2024]

Digitaleksper.com internet sitesi (“Site”) üzerinden sunulan hizmetler, aşağıda belirtilen koşullara tabidir. Siteyi kullanarak, aşağıdaki yasal uyarıları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.

YASAL UYARILAR / HİZMETİN TANIMI

Site, işletmemizin ürün ve/veya hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilere yönelik iletişim imkanı sunar. İletişim formunu dolduran ziyaretçiler, kendileriyle iletişime geçilmesini sağlamış olurlar. Ayrıca ziyaretçiler, web sitesinde bulunan hizmetler ve/veya ürünlerle ilgili görüşlerini/incelemelerini web sitesi yöneticileriyle paylaşabilirler. Web sitesi, ziyaretçilerin gönderdiği mesajların içeriğini, kullanım koşulları ihlali haricinde başka bir amaçla kaydetmez. Web sitesi, yazarın onayı olmadan, yürürlükte olan yasalar veya yetkili makamların talebi haricinde, mesajın içeriğini üçüncü kişilerle paylaşmaz. Bu kullanım koşullarının kabul edilmesi, kullanıcının paylaştığı bilgilerin işletme tarafından avantaj sağlamak, satış, pazarlama ve benzer amaçlı iletişim faaliyetleri için işletmenin tüm iştirakleri ve iş ortaklarıyla paylaşımına izin verdiği anlamına gelir.

DIŞ BAĞLANTILAR

Web sitesi, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Web sitesi, bu bağlantılardaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrol sahibi olmadığından, bu web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımaz.

KULLANICININ/ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

Kullanıcılar, web sitesinde yayınladıkları yorumların kendi sorumlulukları altında olduğunu kabul eder. Yayımlanan her türlü kullanıcı yorumunun doğruluğu, eksiksizliği, güvenilirliği ve güncelliği yasal uyarılar sayfasında beyan edildiği gibi web sitesi tarafından garanti edilmez. Kullanıcılar, yayınladıkları içerikten ve içeriğin yaratacağı fikri mülkiyet hakları ihlallerinden sorumludur.

Kullanıcının, web sitesinde yayınlayacağı yorumların üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmesi veya zarar vermesi durumunda bu durum kullanım şartlarının ihlali anlamına gelir; web sitesi bu nedenle yapılan yorumları yasal uyarılar sayfasında beyan edildiği üzere haber vermeksizin doğrudan veya dolaylı olarak silme hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar web sitesini aşağıdaki koşullarla kullanabilirler:

  • A) Hakaret içeren, iftira niteliği taşıyan, pornografik, istismar edici, nefret ifadeleri içeren, mahremiyeti ihlal eden, müstehcen, şiddet ve küfür içeren, yasal olmayan, ırkçı, kırıcı, çocuk veya hayvanların istismarı niteliğine sahip, küçük yaştakiler için zararlı olabilecek veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını veya ticari sırrını ya da üçüncü taraf hakları ihlal eden veya hukuki ya da cezai sorumluluk doğuran kullanıcı yorumları yayınlanmaz.
  • B) Tamamlanmamış, hatalı veya yanıltıcı yorum gönderilemez, başka bir şahıs veya kurum taklit edilemez veya bir kişi veya kurumla olan ilişki yanlış tanıtılamaz.
  • C) Web sitesi üzerinden sunulan herhangi bir servis aracılığıyla siteye gönderilen ileti veya yorumların kaynağını saklamak amacıyla taklit başlıklar veya tanımlayıcılar kullanılamaz.
  • D) Kullanıcılar, yasalar veya karşılıklı anlaşmalar yoluyla yayınlama yetkisine sahip olmadıkları belirli içerikleri yayınlayamaz, e-posta ile gönderemez, iletemez ve bunları kuramazlar.
  • E) Herhangi bir üçüncü kişinin fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir formattaki (metin, görüntü, ses, video, animasyon) yazılım veya içerikler yayınlanamaz veya iletilemez.
  • F) Web sitesine veya web sitesini kullanarak diğer kullanıcılara veya ziyaretçilere istenmeyen e-posta veya başka yetkisiz reklam ya da talepler gönderilemez, yayınlanamaz veya iletilemez.
  • G) Web sitesi başkalarını rahatsız ve taciz edici, üçüncü şahısların gizlilik haklarını ihlal edici şekilde kullanılamaz.

FİKRİ MÜLKİYET VE TEKEL HAKLARI İLE İLGİLİ KOŞULLAR

Web sitesi kullanıcılarının yasal uyarılar, yürürlükte olan yasalar kapsamında fikri mülkiyet ve telif haklarına tabi içerikleri izinsiz kopyalamaları, yayınlamaları, dağıtmaları yasaktır. Fikri mülkiyet ve telif hakkı sahiplerinden alınmış izin olmadan yapılan ihlaller durumunda, ilgili içeriği paylaşan kullanıcının siteye erişimi engellenebilir.

DEĞİŞİKLİKLER VE GÜNCELLEMELER

İşletme, bu kullanım koşullarını zaman içinde değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Bu nedenle, kullanıcıların düzenli olarak bu sayfayı kontrol etmeleri ve değişiklikleri takip etmeleri önemlidir.

UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME

Bu kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Taraflar arasındaki her türlü uyuşmazlıkta İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Siteyi kullanan tüm kullanıcılar yasal uyarılar sayfasında yer alan şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Ayrıca Bakınız;

Marka Kimliği

Digitaleksper.com “dijital asistanınız” sloganıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. Dijital kimlik oluşturma, web ve sosyal medya yönetim desteği ile danışanlarını zirveye ulaştırmayı görev benimsemiştir.

Araçlar

İletişim

Whatsapp: 0551 002 95 29
Caferağa Mahallesi, Moda Cad. No:2 Çakıroğlu İş Hanı Kadıköy / İstanbul